MyPictures.pl to sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości obrazów na płótnie Canvas.

Dlaczego warto nam zaufać kupując obraz?
- Przede wszystkim stawiamy na miłą i profesjonalną obsługę :) Jesteśmy zdania, że warto postawić się na miejscu klienta - obsługujemy go tak, jakbyśmy sami chcieli zostać obsłużeni. Nic tak nie uszczęśliwia jak zrobienie zakupów w mega pozytywnej atmosferze! :)
- Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy ma inne potrzeby i odmienne wymagania. Naszym celem jest uszczęśliwienie wszystkich, którzy pragną odmienić wnętrze swojego mieszkania i nadać mu oryginalny charakter.
- Oferujemy najwyższą jakość obrazów – sami posiadamy kilka w domu i jesteśmy bardzo zadowoleni! :)
- Posiadamy spore doświadczenie w sprzedaży.
Oprócz MyPictures.pl posiadamy drugi sklep – ArtDuo-Shop.pl
Uwierzcie nam, nie zakładalibyśmy drugiego sklepu bez powodu :)
- Ceny naszych obrazów są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. Jesteśmy „tylko ludźmi” i pragniemy by każdy mógł cieszyć się oryginalnymi obrazami. Przekonajcie się sami!
- Stawiamy na prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu - … a jeśli masz jakieś pytania to przecież zawsze możesz się z nami skontaktować :)
- Możesz mieć pewność bezpieczeństwa wykonywanych transakcji.
101% SAFE :)
- Chcesz mieć wystawioną fakturę za zakup obrazu? Nie ma problemu! Mamy taką możliwość.
- Stały kontakt z klientem. Staramy się odpowiadać jak najszybciej. Zawsze możesz liczyć na pomoc z naszej strony, czy na doradztwo w sprawie wyboru wzoru obrazu do Twojego wnętrza.

KILKA SŁÓW O OBRAZACH NA PŁÓTNIE
- Stosujemy tusze, które posiadają głębokie nasycenie barw - dzięki temu, drukowane obrazy wyglądają bardzo realistycznie. Tusz pigmentowy produkowany jest na bazie wody, więc możesz mieć pewność o tym, że jest on ekologiczny i bezwonny.
- Stawiamy na markowy ploter. Używamy drukarek wielkoformatowych firmy EPSON, drukujących w fotograficznej, bardzo wysokiej rozdzielczości. W połączeniu z tuszami pigmentowymi sprawia to, że wszystkie obrazy posiadają intensywne i żywe barwy.
- Stosujemy najwyższej jakości, grube płótna – dedykowane do druków fotograficznych – Canvas.
Płótna cechują się wysoką wodoodpornością.

- Zadrukowane płótna, zostają naciągnięte na odpowiednio dobraną blejtramę – krosno drewniane.

Wykonywane jest ono z naturalnego drewna.
- Płótna z nadrukami, zostają przytwierdzone w taki sposób do ram, by boki obrazu stanowiły kontynuację motywu obrazu - jednocześnie wszystkie elementy obrazów wieloelementowych będą tworzyć jeden obraz.
- Do obrazów, dodajemy całkowicie bezpłatnie – komplet umożliwiający zawieszenie obrazów na ścianie. Znajdziesz w nim odpowiednią ilość profesjonalnych zawieszek wraz z kołkami rozporowymi do zamontowania na ścianie. Do pakowania obrazów używamy wysokiej jakości materiały.
- Obrazy posiadają ubezpieczenie na czas wysyłki.

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem :)
Pragnąc wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom naszych klientów, stale modyfikujemy ofertę sklepu i poszerzamy ją o najnowsze, modne i oryginalne wzory.
Jeśli chcesz nas śledzić na bieżąco, zachęcamy do polubienia sklepu MyPictures.pl na facebooku:
…............................................................
Pragniemy pokazać Wam nasze zamiłowanie do obrazów, więc dodatkowo będziecie mogli odwiedzać naszego BLOGA – czytając różnorodne nowinki, które mamy nadzieję – będą dla Was ciekawą lekturą :)

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i służymy pomocą podczas procesu wybierania obrazów oraz podczas realizacji zamówienia.

Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem:
- strony internetowej sklepu: www.mypictures.pl
- e-mailu: sklep@mypictures.pl
- facebook'a:
- dzwoniąc na numer: 725 467 672 | 667 108 330

Zapraszamy serdecznie! :)